התקנת אינטרקום

בס"ד מערכת אינטרקום- התקנת אינטרקום

מערכת אינטרקום הינה מערכת מגונית אשר לה שתי מטרות: מניעת כניסת גורמים לא רצויים לבית או לעסק ומתן אפשרות לפתיחת וסגירת שערים מרוחקים ללא הצורך להיות פיזית במקום.. בניגוד למערכות אבטחה אחרות שהמטרה העיקרית שלהן היא לתת מענה ביטחוני, התקנת אינטרקום או מערכת של אינטרקום באה לתת שתי פיתרונות לאותה הבעיה:

מצד אחד אינטרקום בא למנוע כניסה של אנשים בלתי רצויים שזה תמיד מטרה טובה. ללא אישור ופתיחה בפועל של השער או הדלת מצד בעל האינטרקום, האדם מעבר לדלת לא יוכל להיכנס. השער פשוט לא ייפתח. זה הצד שנותן מענה ביטחוני- הוא מונע לחלוטין כניסה של אנשים לא רצויים.

יתרון נוסף לא פחות חשוב שזה היכולת לפתוח שערים ודלתות בלי להגיע אליהם פיזית. אתם בוודאי זוכרים איך הדברים עבדו לפני שהיה אינטרקום. אם אני גר בבית פרטי, אז הייתי צריך להגיע עד שער הכניסה על מנת לאפשר כניסה לבית. למזלנו היום הדברים כבר לא עובדים בצורה כזו. ברגע שרוצים לאפשר כניסה של אדם לתוך הבית, רק לוחצים על כפתור והשער נפתח אוטומטית. הרבה יותר נוח.

דברים חשובים בהתקנת אינטרקום לבית

ישנם אנשים אשר יבנו בית חדש ולא יתנו צומת לב למערכות אבטחה ,ולתקשורת פנים, הכוללים התקנת  אינטרקום מערכות אזעקה, מרכזיות טלפון ,ומצלמות אבטחה ,אנו בענק המיגון והתקשורת ממליצים להיפגש אם בעל מקצוע טכנאי, או מתקין מערכות אינטרקום ואבטחה, ליעוץ ותאום תשתיות .אם חשמלאי אשר יסיעו לנו באופן משמעותי בהמשך אנו חייבים לתכנן תשתית מסודרת בבניית הבית אשר תכלול דרכי גישה להעביר כבלי אזנה אשר יסיעו לנו בעתיד לתקנת אינטרקום ,או מערכת אבטחה ותקשורת פנים, אנו נדאג לשלב גם צבעים מתאימים אשר מראש רמת הגימור תהיה מהגבוהות ביותר אנו מומחים בבתים פרטיים. ולכן אנו שמורים על רמות גימור גבוהות ביותר על ידי טכנאים, ומקינים ,מקצועיים בעלי תעודות וניסיון רב אנו מבטיחים לשמור בכול עת על רמת גימור גבוה ולא לשתף קבלנים חיצוניים.

התקנת אינטרקום בענק המיגון

בחברת ענק המיגון והתקשורת אנחנו מאמינים בלעשות עבודה איכותית ומקצועית. כאשר אנחנו מטפלים בהתקנת אינטרקום, אנחנו בודקים בשבע עיניים כדי לוודא שההתקנה נעשתה על הצד הטוב ביותר. דבר חשוב שצריך לקחת אותו בחשבון זה ההסמכה של המתקינים שאתם שוכרים. מתקין אינטרקום שהוא לא מוסמך להתקנת אינטרקום על ידי החברות שמייצרות את המוצרים, זה סימן אדום לכך שיכול להיגרם נזק בזמן ההתקנה. בחברת ענק המיגון, אנחנו מעסיקים רק מתקינים שמוסמכים לעשות את העבודה ומקפידים להעסיק רק אנשי מקצוע מעולים ומומחים בתחומם.

נשמח מאוד להיפגש ולתת את כל המידע הדרוש על מנת לקבל החלטות על מיגון הבית. תזכרו שיועץ מיגון והתקנת מערכות אבטחה תמיד יוכל לתרום מהידע שלו ומהניסיון שלו. לפעמים אתם חושבים על מערכת אבחה מסוימת, כאשר מה שמתאים לכם באמת, זו מערכת אחרת לגמרי.

התקנת אינטרקום

אזורים התקנה תיקון טכנאי אינטרקום:רחובות, נס ציונה, באר יעקוב, גדרה, יבנה, אשדוד, והסביבה נשמח לתת שירות תיקון והתקנת אינטרקום, כולל טכנאי אינטרקום.