אינטרקום לשער

בס"ד אינטרקום לשער כניסה: ענק המיגון והתקשורת ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.8 באמינות השירות.

אינטרקום לשער כניסה

לא מעט בתי עסק, משרדים וכן גם בתים פרטיים מנסים לבודד את עצמם מהמרחב הציבורי במטרה למנוע כניסה של גורמים לא רצויים. כמובן, שכיום אי אפשר כבר לסמוך על אף אחד והמטרה היא "לסנן" מי שלא מכירים אותו ואת מי שלא סומכים עליו, שכן, אנחנו חיים בתקופה בה תחושת הביטחון האישי היא אינה גבוה וכל אחד עושה מה שהוא יכול כדי להעלות אותה.

פרט לכך, לא תמיד אנחנו רוצים שזרים יסתובבו בתוך בית העסק, המשרד או כמובן בבית מבלי לדעת מה מטרותיהם. כיום אנחנו כמובן נמצאים במאה ה-21 והטכנולוגיה יכולה לאפשר לנו מעגל נוסף שיכול להעניק לנו שליטה על מי שנכנס אל הנכס בוא אנחנו נמצאים וזה האינטרקום המיועד לשער כניסה.

למה דווקא אינטרקום?

ובכן, אינטרקום הינו פתרון זול יחסית ויעיל מאוד למי שרוצה לדעת מי מעוניין להיכנס אל המחירי שבו הוא נמצא תוך שהוא יכול לשמור על השער נעול וללא כל צורך לבוא עמו במגע כלשהו במידה ולא מעוניינים בכך. מדובר על פתרון שהינו ותיק יחסית, אך כמובן שלאורך הזמן, הטכנולוגיה עשתה את העבודה ורק השתפרה.

הרעיון באינטרקום הינו כמובן שמי שרוצה להיכנס אל המקום ושייפתחו עבורו את השער הנעול, לוחץ על כפתור המתריע על הגעתו. לאחר מכן, פשוט מנהלים עמו שיחה קצרה ומבינים על מי מדובר ואם אנחנו מעוניינים להכניס אותו פנימה. כיום, יש כבר אינטרקום לשער כניסה שגם כולל מצלמות, שפרט לשיחה עם האדם שמנסה להיכנס לתוך הנכס, אנחנו יכולים גם לראות אותו.

מה צריך לדעת כאשר בוחרים אינטרקום לשער?

ראשית, הדבר החשוב ביותר כאשר בוחרים אינטרקום לשער, זה לא להתפשר אלא למצוא מערכת אינטרקום איכותית. האיכות של האינטרקום נבחנת בעיקר באמצעות רמת השמע שלה, באיכות התמונה שהמצלמה שלה משדרת וכן גם באיכות הרכיבים שלה (כלומר שתחזיק כמה שנים טובות לפחות). מומלץ לבדוק ביקורת על כל מערכת כיום, שכן חוכמת ההמונים באינטרנט תוכל לתת לכם קצת יותר מושג על מה שקורה בשוק.

בנוסף לכך, במידה ויש ילדים בבית ולא מעוניינים להעניק להם את אפשרות הפתיחה של השער, כיום כבר יש אפשרות של נעילת השער ופתיחתו מרחוק, גם האופציה הזאת קיימת.

מי יתקין את זה?

כמובן, שאם בחרתם להתקין מערכת אינטרקום, רצוי שיעשה זאת טכנאי אינטרקום מוסמך, מנוסה ואמין. אתם כמובן רוצים ליצור שכבת אבטחה חדשה שתהיה מספיק טובה ותעשה את העבודה בשעת הצורך. שירות עבור התקנת אינטרקום לשער כניסה, תיקון אינטרקום וטכנאי אינטרקום לשער כניסה מבחר מותגים מובילים אינטרקום פאלווינטק שפורפרת אינטרקום פרמקס אינטרקום לוגיפון תיקון והתקנת אינטרקום ברחובות, נס ציונה, רמת שרון, הרצליה, ראשון לציון, מודיעין, התקנת מתקין אינטרקום לשער בקרית אונו, באר יעקב, נווה מונוסון, שוהם מכבים רעות, נשמח לתת שירות התקנה תיקון וכירת אינטרקום לשער כניסה.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לחברת ענק המיגון והתקשורת, שמעסיקה צוות טכנאים מקצועי שיתקין עבורכם או גם במידת הצורך גם יתקן את מערכת האינטרקום. המערכות אותן אנחנו מציעים בחברה הן האיכותיות ביותר בשוק, פרט לכך, המחירים הם ללא תחרות. זאת כמובן לצד אופי השירות האדיב והמקצועי של טכנאי החברה. החברה פועלת באזור המרכז והדרום.