אזעקה ביתית

בס"ד  ענק המיגון והתקשורת ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.7 שירות אמינות ומחיר.

שירות תיקון טכנאי התקנה ומכירה מערכות אינטרקום מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה.

 מערכות אזעקה ביתיות  –

כמה פעמים פתחתם  עיתון מקומי ונדהמתם לגלות שלא רחוק מביתכם שוב התקיימה פריצה קטלנית ,שפורצה טרם נתפס?כמה פעמים יצא לכם לדבר עם אנשים בסבבה הקרובה שלכם כמו שכנים או אפילו בני משפחה ולגלות שגם בביתם  התרחשה פריצה ויש אפילו בתים שנפרצו מספר פעמים אך לא למדו את הלקח כי חשבו ,שהפורצים לא ישובו עוד.

אזעקה ביתית

אז למה לכם להיות הקורבנות הבאים בתור ברשימת הפורצים ולהיות מופתעים להגיע הביתה אחרי יום עבודה מפרך או יום סידורים ארוך ולהתחיל להיכנס לפאניקה אחרי שתגלו ,שאדם בלתי רצויי חדר לשטח ביתכם ודאג לבצע בו  "סדר"  מחדש . אל תשחקו בגורל כי אף פעם אי אפשר לדעת מה צופן העתיד מהרו ודאגו לבטח את ביתכם ולהשקיט את מצפונכם וכמובן להחזיר את השקט והביטחון לכם ולבני ביתכם.אצלנו בענק המיגון והתקשורת נדאג לפתור עבורכם את כל בעיות המיגון והאבטחה על מנת שתהיו רגועים ומאובטחים כראוי.

ענק המיגון והתקשורת מתמחים בכל פתרונות האבטחה הקיימים והמתקדמים היום ויוכלו להתאים עבורכם את מערכת האזעקה המתאימה לתנאי הבית שלכם ולתת לכם שלווה וביטחון.

טכנאי אזעקה ביתית ברחובות,

כיום ,שלא כמו בעבר אנו חשופים לגל פריצות ארוך ומייגע ,שאין אנו יכולים לשלוט עליו כיום ככל ,שהטכנולוגיה מתפתחת כך מתפתחים אפשרויות הפריצה הרבות והפורצים הופכים למתוחכמים יותר ויותר ,אך ככל שהם מתקדמים באפשרויות הפריצה שלהם אנו מתקדמים באפשרויות המיגון שלנו וכיום יש בידינו אפשרויות מיגון רבות ורחבות ,שיאפשרו לכם לבטח את ביתכם ולהיות בטוחים ורגועים גם כשאתם יוצאים מכותלי הבית.

מערכות האזעקה מהוות כיום חלק בלתי נפרד מתכנון ביתכם. מערכות האזעקה משמשות  כקו הגנה היקפי העומד אל מול הפורצים ,שמטרתם העיקרית היא חדירה לטריטוריה שלנו, לבית שלנו ומודיעות  לנו על כל אירוע פריצה, מצוקה או חבלה המתבצעים בביתנו בזמן אמת.

כאשר אנו רוצים לבחור מערכת אזעקה שתתואם לצרכים שלנו ולמבנה בתינו אנו צריכים לעשות זאת תוך  כדי הקפדה על סטנדרטים מסוימים המוחלטים בטרם אנו נתקין את מערכת האזעקה הרצויה .

טכנאי אזעקות ענק המיגון והתקשורת ישמח לתת לכם מענה לכל שאלה נשאלת ואת כל פיתרונות המיגון והאבטחה המתאימים לסטנדרטים של ביתכם.

שירות בענק המיגון טכנאי אזעקות טכנאי אינטרקום תיקון אינטרקום תיקון אזעקות לבית ברחובות נס ציונה תל אביב ראשון לציון נווה מונוסון רמת גן הרצליה רמת שרון גני תקווה גדרה יבנה גן יבנה טכנאי אינטרקום פאל ווינטק לוגיפון תאדור פרקמקס תיקון אינטרקום אינטרקום לבית פרטי אינטרקום ביתי.

טכנאי מערכות אזעקה פרדוקס קנדה DSC קנדה תיקון מערכת אזעקה פימה טכנאי מערכות אזעקה עורב ברחובות נס ציונה ראשון לציון רמת שרון תל אביב הרצליה גדרה באר יעקב קרית אונו יהוד יבנה גן יבנה שירות קודן לדלת ומנעול חשמלי תיקון טכנאי התקנה ומכירה.

כיום בשוק מערכות האזעקה קיימות 2 מערכות אזעקה עיקריות שהן:

1.מערכת אזעקה קווית

2.מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה קווית:כשמה כן היא מערכת מסורבלת המורכבת מחוטים רבים  ודורשת הכנתה מראש של תשתית ,בדרך כלל מרכיבים אותה בבתים חדשים,שנבנים בזאת העת מאחר שהתקנתה דורשת הכנה מראש של תעלות הכוללות הרבה לכלוך ובלגאן. לפני ביצוע התשתית המתאימה, יש לתכנן  תוכניות  על פי מבנה הבית, ולחשוב כיצד  נרצה למקם את לוח הבקרה של המערכת, את הגלאים ולוחות המקשים בצורה הכי יעילה, חסכונית התאפשר לנו רמת אבטחה ומיגון מקסימאלית  מקסימום מיגון רצוי. לאחר ,שסימנו את כתיבת התוכניות של מערכת האזעקה כפי רצונותיו עלינו להעבירה לחשמלאי מוסמך על מנת שיתחיל לעבוד על בניית התשתית והמנערות.

מערכת אזעקה אלחוטית: כשמה כן היא  כאשר התנאים אינם מאפשרים הרכבתה של מערכת אזעקה קווית כגון:בבתים ישנם בהם לא הורכבה תשתית,מחליפה אותה המערכת האלחוטית שלא פחותה מימנה מבחינת איכות ולהפך היא אפילו יותר קלה ,יעילה ופשוטה להפעלה ולהתקנה פה אחד מערכת האזעקה האלחוטית אינה מסורבלת ואינה דורשת שימוש בחוטי חשמל הנחצבים בתעלות בבית מרכיביה פשוטים למדי:

אזעקה ביתית

לוח בקרה-המוכנה בקרה ממוחשבת מכיל חייגון טלפון למנויים אשר בזמן פריצה מתריע על חדרה ליעד. שוכן בלוח הבקרה גם מצבר גיבוי לשעת הצורך ובמיקרה של הפסקת חשמל. לוח הבקרה בעצם הוא המוח של המערכת אזעקה ביתית וחייב להיות מוסלק.

סירנה פנימית– תפקידה סירנה הפנימית להתריע בחלל הבית בזמן פריצה ולתת גיבוי לסירנה החיצונית עוצמת הוא 120 דציבלים בערך. צריכת חשמל 12  וולט DC בצריכה של 300 מיילי אמפר בערך.

סירנה חיצונית– מרכיב חשוב אשר מתריע על חדריה למבצר שלנו אשר תותקן בחזית ביתנו חייבת סירנה חיצונית להיות מוגנת מיים לתנאים קשיים והיום ישנה גם סירנה אם נצנץ אשר נותנת הבזקי אור בזמן התרעה.

לוח מקשים – המכונה קיבורד או קודן מאפשר לנו לדרוך ולנטרל אנת מערכת האזעקה הביתית. ישנו היום מגוון רחב של לוחות מקשים ואף כאלו שכותבים בעברית אם צג LCD מואר ממש שיא הטכנולוגיה

גלאי נפח- המכונה א.א.פ אינפרא אדום פסיבי אשר מזהה חום ותנועה בזווית של 90 מעלות ונותן פקודה לבקרה הממוחשבת התרעה. ישנו היום מגוון עצום של צורת דקורטיביות לגלאי זה.

גלאי וילון– גלאי וילון מאפשר גילוי בריאת וילון אשר הפורץ חוצה אותו הוא מתריע ישירות לבקרה הממוחשבת גלאי זה מותקן על כול פתח בביתנו.

גלאי מגנט– גלאי זה סוג של סיגירת מעגל על כול פתח יש זכר ונקבה ברגע שהם נפרדים יש התרעה למערכת האזעקה ביתית כמו כן מוצר זה קיים גם במערכות אזעקה אלחוטיות.

אז הצלחתם להשתכנע?אנו בענק המיגון והתקשורת נדאג לאבטח את ביתכם ולהקל על חייכם וכמובן לתת פיתרונות אבטחה יעילים ,שיענו על הסטנדרטים שלכם ושל ביתכם ביעילות ובאמינות.

טכנאי ומתקין מערכות אזעקה ביתיות  מתן שירותים בענק המיגון והתקשורת. רחובות, נס ציונה, ראשון לציון , באר יעקוב, גדרה, יבנה, והמושבים. נשמח לתת שירות…

מערכת אזעקה ביתית: היום זה אחד המרכיבים החשובים מאוד בכול בית פרטי ואנו נסייע לתכנון מראש. בחברת ענק המיגון והתקשורת אנו טכנאים ומתקינים מערכות אזעקה ביתיות מהרמה הבסיסית ועד הרמה הגבוה ביותר אנו שקדים ועמלים בעיקר בבתים פרטים ואנו מחזיקים את מיטב בעלי המקצוע אשר יספקו רמת גימור גבוה ביותר. הדבר הקריטי ביותר הוא תכנון מערכת אזעקה ביתית חשוב מאוד לקחת דבר זה בחשבון בזמן תכנון הבית גם לאחר בנית הבית ישנו פתרון מערכת אזעקה אלחוטית ביתית שאנו נותנים גם שרותים אלו.