אישור תקינות

בס"ד         אישור תקינות מערכת אזעקה לחברת הביטוח

אזעקה לבית

 

לא משנה כמה קשה לכם היום בעבודה, לא משנה כמה היה כייף לכם בחו"ל ולא משנה כמה היה נחמד אצל ההורים – תמיד כייף לחזור הביתה. הבית הוא המקום שמסמל את השלווה והרוגע עבור כל בן אדם, המקום בו הפרטיות והביטחון נמצאים ברמה הגבוהה ביותר והגוף והנפש יכולים ליהנות מנינוחות מקסימאלית. אך בפועל, לא כל בית מכיל את כל הדברים האלה – גם אם בתחושה של הבן-אדם עצמו הוא כן. על-מנת שבית יוכל לבטא את כל הדברים הללו, הוא חייב להיות ממוגן והמכשיר הראשון שכל בית כזה צריך להחזיק הוא מערכת אזעקה לבית. ישנם לא מעטים שנמנעים מלהתקין אזעקה לבית מתוך אמונה ש"לנו זה לא יקרה", או "מה הסיכוי שפורץ יגיע דווקא לבית שלנו" – ניתן ליצור רשימה ארוכה מאוד של אנשים שחשבו כך ולאחר תקופה גילו על בשרם את התופעה. אף אחד לא מאמין שזה יקרה לו, עד שזה פשוט קורה ואז צריך להתמודד עם מציאות אכזרית ומאוד לא נעימה. חיסכון בכסף על אזעקה לבית הוא דבר מטופש, כיוון שהנזק הכספי שעולם להיגרם כתוצאה מכך עלול להתבטא בהרבה יותר כסף מזה שיוקדש לרכישת המערכת.

 

במה מתבטאת היעילות של מערכת אזעקה לבית

ראשית, במקרה של פריצה מסוימת והדלקת האזעקה – תוכלו להספיק לפנות לגורמי האכיפה והמשטרה על מנת למנוע מהפורץ להמשיך במסע השוד שלו. גם במידה ואינכם בבית, הצליל החזק והצורם כבר ידאג לעורר את תשומת הלב של השכנים שלכם, שבמידה ופרגנתם להם חלב כשהם היו צריכים – ישמחו ליידע אתכם בהקדם על השוד ולהפנות לכך את תשומת ליבכם. גם אם כל זה לא יקרה, סביר מאוד להניח שכתוצאה מהדלקת האזעקה השודד יירתע מלהמשיך ולנסות לפרוץ לבית. הצליל החזק והצורם מכניס גם אדם שלא מנסה לפרוץ לבית לפאניקה ובטח ובטח שפורץ שעלול לסכן את חירותו כתוצאה מכך.

ומעבר לכל זה, ישנו גם עניין הבטיחות של הגוף והנפש

הרכוש והממון הם דברים בהחלט חשובים, אך אל לנו לשכוח שבאמצעות התקנת אזעקה לבית אנו קודם כל מגנים על השוהים בתוכו בכל זמן נתון. פורץ שנקרית דרכו אל ביתכם לא ימנע משימוש באמצעים אלימים על-מנת לממש את מטרתו, כך שמשפחתכם עלולה להימצא בסכנה.

לסיכום, ניתן להבין שהתקנת אזעקה לבית היא אחריות של כל בעל בית ולא פריבילגיה וכי אם אתם מעוניינים בבריאותם של משפחתכם או בשמירה עם ממונכם – זו הפעולה הראשונה שעליכם לעשות. אנו בענק המיגון ןהתקשורת מספקים שרות אישור תקינות שנתי למערכות אזעקה לחברות הביטוח, כולל טכנאי אזעקות לבית, באזור רחובות, נס ציונה, ראשון לציון, יבנה, גדרה, באר יעקוב, כולל סוללה למערכת אזעקה,