קודן לדלת

בס"ד

קודן לדלת, קודן לשער כניסה, ענק המיגון והתקשרות ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.8 באמינות השירות.

מה זה קודן לדלת?

קודן לדלת הוא בעצם מערכת אלקטרונית המתחברת למנגנון הנעילה של הדלת ובעזרת סיסמא נכונה פותחת את הנעילה ונותן לאותו אדם להיכנס, במידה והאדם אנו יודע את הסיסמא המערכת משאירה את הדלת נעולה ולא נותנת לאנשים לא רצויים להיכנס.

מהן היתרונות?

מלבד הנוחות שבדבר שכבר לא צריך ללכת עד לדלת הכניסה ולפתוח לכל אדם בצורה ידנית – דבר שגוזל זמן רב ויכול לעלות על העצבים, המערכת גם נותנת להיכנס ולצאת ללא צורך במפתח (דבר טוב לכל מי ששוכח את המפתחות בבית לעיתים קרובות).

איפה מתקינים את המערכת?

את מערכת קודן לדלת ניתן להשתמש בבתים פרטיים( לרוב בגינות או בכניסה לחצר), בתי מגורים משותפים(כמעט כל בניין משופץ על ידי תמ"א 38 או בתים מקבלנים כבר הוכנסו המערכות יחד עם אינטרקום) ובתי עסק (בתי עסק רבים מעדיפים את האפשרות הזאת מאשר לחלק לכל עובד מפתח, גם בשל עלות שכפול המפתחות ובשל העובדה שאם עובד ישכח מפתח הוא צריך להיות תלוי באדם אחר ).

מי יכול להתקין מערכות כאלה?

לא כל אדם יש את היכולות ואת הידע שצריך על מנת להתקין מערכת קודן לדלת בצורה טובה מקצועית שהמערכת תעבוד ללא תקלות, לכן חשוב מאוד להזמין טכנאי מערכת מיגון אשר יתקין את המערכת בצורה טובה אשר כוללת התקנת המערכת על הקיר ליד הדלת, חיבור המערכת למנגנון הנעילה וקביעת סיסמא שתפתח את המנגנון הנעילה ובדיקת תקינות מערכת.

האם ניתן לשלב עם מערכות אחרות?

כן, את מערכת קודן לדלת ניתן לשלב עם אינטרקום לבית או לעסק, או עם אזעקה אשר תפעל כל פעם שמישהו מקליד כמה פעמים קוד לא נכון( קורה לרוב שפורץ מנסה את מזלו בפתיחת הדלת).

האם זה הפתרון הטוב ביותר עבור אבטחת הבית?

תמיד מומלץ לשים הגנות נוספות לבית(אינטרקום,אזעקה או מצלמות אבטחה) אך לרוב קודן לדלת ישמור על הנכס שלכם מפני פורצים או אנשים לא רצויים בחוץ ולא יתן להם להיכנס.

למה לבחור בענק המיגון והתקשורת?

ישנם אנשים רבים שמתקינים כיום קודנים לדלת אך לא כולם מקצועים או בעלי ניסיון מספיק על מנת לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר.

ענק המיגון והתקשורת נותן את השילוב של איכות מעולה במחירים נמוכים ביחד לשוק ונותן לכם את השקט ואת השלווה שהבאתם את החברה הנכונה לעשות את העבודה.

אזורי שירות קודן לדלת התקנת קודן לדלת אינטרקום קודן תיקון טכנאי קודן לדלת. ברחובות, נס ציונה, ראשון לציון התקנת אינטרקום קודן לדלת ברמת שרון, הרצליה, שוהם, מודיעין, מכבים רעות, כולל טכנאי אינטרקום קודן בקרית אונו, נווה מונוסן, נשמח לתת שירות אינטרקום קודן של מגוון מותגים פאלווינטק תאדור אדור לוגיפון פרמקס ועוד