טכנאי אינטרקום

בס"ד טכנאי אינטרקום לבית

 

בעידן המודרני, שימוש באינטרקום לבית הוא דבר הכרחי לחלוטין. אם בעבר פריצות ופשיעה היו דבר די נדיר בעולם, הרי שהעולם נמצא בהתדרדרות מתמדת. ניתן לייחס את הבעיה למצב הכלכלי שהולך ויוצר הפרשים גדולים בין סוגים ורקעים שונים של אנשים, אך אין זה תירוץ. להתעמת עם העובדה הזו לא יהיה חכם במיוחד, כיוון שאם נתקל במצב שפושע או גנב מחליטים להתלבש לנו על הבית – לא תעזור לנו העובדה שאיננו מרוצים מכך, מה שצריך לעשות בנושא הזה הוא להתעסק בפרקטיקה וזו מכתיבה לנו את הצורך להגביר את מערך האבטחה של הבית – אינטרקום לבית עושה זאת ביעילות ונותן עוד מימד רציני ובעל חשיבות רבה שהבית צריך לאפשר לנו טכנאי אינטרקום.

 

השימושים הנוספים שאינטרקום לבית מספק עבורנו

אם בפסקה הראשונה התייחסנו לכל נושא הבטיחות והאבטחה של הבית, שזהו נושא בעל חשיבות רבה שכל בית צריך לספק עבור דייריו, הרי שהנקודה השנייה שבית צריך להתאפיין בה היא כל נושא הפרטיות. בהחלט לא יהיה נעים להיתקל במצבים שבהם אתם הרוגים מעייפות לאחר יום עבודה מפרך ולפתע מפתיעים אתכם אורחים לא קרויים ואתם נאלצים לפתוח להם את הדלת כיוון שמראש לא הייתה לכם אפשרות אחרת. באמצעות התקנת אינטרקום לבית תוכלו לסנן את מי שאינכם מעוניינים שיגיע למפתן הדלת וכך להימנע ממצבים לא נעימים וצורך לתת הסברים מדוע אינכם יכולים לארח כרגע.

אינטרקום לבית – איך זה עובד?

המכשיר עצמו מחולק לשניים: החלק הראשון ממוקם בצד החיצוני של הבית ומציג שער חשמלי הפועל בפתיחה אוטומטית ידנית. כאשר מגיע אורח מסוים, הוא יכול ללחוץ על זמזם הנמצא בסמוך לשער עצמו וכך לגרום לצלצול במכשיר שנמצא אצלכם בבית. זה מוצג כמו טלפון בעל שפופרת ובמידה ואתם מחליטים לענות, תוכלו לשוחח עם הבן אדם העומד בחוץ ולהבין מי הוא. במידה ואתם מעוניינים לפתוח לו, תוכלו ללחוץ על כפתור שלצד השפופרת והשער ייפתח באופן אוטומטי.

ניתן לרכוש גם מצלמות אבטחה יחד עם המכשיר שיוסיפו מימד חזותי לכל המצב הזה, כך שתוכלו מראש להחליט אם אתם בכלל מעוניינים להגיב לצלצול הנובע כתוצאה מלחיצת הזמזם.

אנו בענק המיגון והתקשורת מעניקים שירות :טכנאי אינטרקום, ברחובות, נס ציונה, באר יעקוב, ראשון לציון, יבנה, גדרה,  שפלה מרכז מושבים נשמח לתת שירות,,,,

טכנאי אינטרקום, ואתם מסודרים

מאת ענק המיגון והתקשורת :בשנים האחרונות השוק התמלא במגוון רחב של מערכות מיגון על מנת להקנות כמה שיותר ביטחון לרכוש ולנפש. אחד ממערכות הביטחון הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות הוא האינטרקום. האינטרקום מאפשר ויסות מהיר ויעיל של העוברים והשבים אל ומחוץ למבנה, והוא משמש את המגזר הפרטי, המגזר העסקי וגם את המגזר התעשייתי. טכנאי אינטרקום מתקין את המערכת אשר מאפשרת בלחיצת כפתור לבצע שיחה עם העומד בשער, בזמן אמת, ולפיכך לקבוע האם הוא מורשה להכנס או לא.

אילו סוגי אינטרקום ניתן לרכוש? טכנאי אינטרקום לבית,

החלטתם כי האינטרקום הוא מערכת ביטחון טובה ויעילה עבורכם. בעת הזמנת טכנאי אינטרקום לצורך ההתקנה, תקבלו הצעה לשלוש אופציות אפשריות:

  • מערכת אינטרקום בשילוב עם מצלמה: מערכות אינטרקום רבות מאפשרות שילוב של מצלמת וידאו לצד המערכת. מצלמת הוידאו יוצרת תמונה ברורה של העומד בחוץ, ומאפשרת ביצוע של שיחה קולית באיכות גבוהה. איכות התמונה הגבוהה המתקבלת מן המצלמה, ואיכות השמע המצוינת ממערכת האינטרקום מאפשרים לנו לקבוע בוודאות האם לאפשר כניסה לאותו אדם העומד בשער, או לדחות אותו. מערכת הוידאו מאפשרת לנו לראות ליראות כי איננו משוחחים עם מתחזה.