אזעקה אלחוטית

בס"ד. אזעקה אלחוטית לבית פרטי: ברחובות , נס ציונה , ראשון לציון, יבנה, באר יעקוב , גדרה, טכנאי, תיקון, והתקנה. כולל מערכות אינטרקום,

רציתי לומר מספר מילים מקדימות חשובות מאוד. אז כך, ראשית בענק המיגון והתקשורת ממליצים אח ורק על מערכות אזעקה אלחוטיות לבית מקצועיות בלבד,במידה ויש בעיית תשתית  אז יש אופציה אלחוטית שהיא לא יסוד המיגון בבית פרטי .מפני שמערכת אזעקה אלחוטית יקרה ובמידה מינורית פחות אמינה ובעלת בלאי קטן ממערכת אזעקה קווית לבית לשם כך נעשה את השיקול אם  טכנאי ומתקין מנוסה במערכת אזעקה אלחוטית לבית אבל למען האמת גם מערכת אזעקה אלחוטית לבית וגם קווית הם אמינות ומספקות מיגון מצוין.

יתרונות מערכת אזעקה אלחוטית לבית

לא נשכח כי ישנם גם במערכת אזעקה אלחוטית לבית פרטי יש יתרונות עצומים שאנו נוכל למגן את ביתנו. אנו נוכל למקם גלאים חיצוניים ואף פנימיים בכול מקום אשר נזדקק למגן את ביתנו ובנוסף שום כבל לא יהיה בולט שנוכל לשמור על מראה ויזואלי ברמה גבוה. גם בעתיד מערכת זו מודולרית מאוד בכך שלא תהיה שום בעיה לשנות להוסיף או להפחית בכמות האביזרים זה חוסך לנו המון בעיות צפויות.

מערכת אזעקה אלחוטית לבית פרטי MG 5000 פרדוקס קנדה

 

מערכת אזעקה זו מומלצת ביותר לבית פרטי. ישנם תכונות עיקריות חשבות ביותר למערכת אזעקה לבית פרטי ולהן פירוט מדוקדק.

במערכת אזעקה זו מובנה מקלט אלחוטי בעל 32 אזורי גילוי דו כווני .

ניתן לשלב במערכת אזעקה זו עז 32 אזורי גילוי קווים.

מערכת אזעקה זו מובנת אם 4 אזורי גילוי קווים +אזור גילוי בכול מקודד.

ניתן לשלב מערכת אלחוטית זו אם מקודד דיגיטאלי אולטרה כותב עברית.

ניתן לשלב במערכת זו עד 4 מקודדים אלחוטיים.

במערכת אזעקה זו נתן להפעיל 16 ממסרים אשר יתנו פקודות למערכות שונות בבית כגון,תאורה חשמל הפעלות של מערכות בשילוב אם מערכת האזעקה.

ישנם 32 קודי הפעלה שונים בעלי 4 ספרות כולל 32 שלטים שונים לדריכה ונטרול מערכת האזעקה כולל מצוקות.

במערכת אזעקה זו ישנו חייגן 5 מנויים פרטיים +3 מוקד זה פלוס עצום שאם נתחבר לחברת מוקד נקבל גם התראה בזמן חדירה לנייד.

ישנם שני מדורים במערכת זו כולל שני מצבי דריכה בכול מדור אשר יעזור לנו לחלק את מדב הדריכה לפי קומות או אזורים שנבחר.

ישנה אפשרות לשליטה מלאה על מערכת אזעקה זו על ידי טלפון ומחשב ספת דיבור עברית מלאה ידידותית מאות לכול משתמש ואף מומלצת מאוד.

אזורי תיקון ושירות למערכות אזעקה אלחוטיות לבית

 

כמו כן, אנו נשמח לתת שירות תיקון אזעקה ואינטרקום לבית. באזור רחובות נס ציונה ראשון לציון גדרה אשדוד רמלה תל אביב רמת שרון והמושבים.כל טכנאי ומתקין מערכות אזעקה בענק המיגון והתקשורת מוסמך ומיומן לכול מערכת אזעקה לבית פרטי כי זו המומחיות שלנו…