אינטרקום לבית

בס"ד         אינטרקום לבית פרטי

 

היכולת לשלוט בפרטיותנו ובמי אנו מעוניינים להיתקל ולפגוש במהלך היום בביתנו הפרטי חשובה מאוד. כל עוד נוכל לדעת ולוודא שרק מי שאנו מעוניינים לפגוש ושיפלוש לפרטיותנו יוכל לעשות זאת, נוכל להימנע ממקרים מביכים ולא נוחים, ובמקרים קיצוניים יותר גם ממקרים מסוכנים לרכושנו או לחיינו.

באמצעות אינטרקום לבית פרטי, נוכל לשלוט בפרטיותנו.

רק מי שנרצה שיגיע לדלת הכניסה וידפוק על הדלת יוכל לעשות זאת במידה ויעבור את מערך הסינון שלנו. שימושי ביותר.

מערכת אינטרקום יכולה להיות שימושית לבנייני דירות משותפים, משרדי עבודה ובתים פרטיים. במאמר זה נעסוק באינטרקום לבית פרטי בלבד.

היתרון של האינטרקום אשר מותקן בבית פרטי הוא בעצם בכך שלא קיים בו החיסרון הקיים בבתים משותפים או בנייני דירות – שם אם אורח מגיע לדירה מסוימת שאינה קשורה אליכם ומקבל אישור כניסה לבניין, הוא בעצם יוכל לחדור לפרטיותכם ולדפוק על דלת ביתכם על-אף שלא אישרתם זאת.

בבית פרטי ישנו שער אחד ומערכת אינטרקום אחת שכל הבקרה עליה נתונה בידיכם – אתם תקבעו בדיוק מי יכנס לביתכם ואין כל חשש למקרים חריגים.

מערכת אינטרקום לבית פרטי עובדת על עיקרון פשוט מאוד.

לצד שער הכניסה המאובטח של הבית, יותקן מכשיר בעל לחצן.

האדם המגיע לשער הכניסה ומעוניין להיכנס לשטח הבית יצטרך ללחוץ על הלחצן וברגע שיעשה זאת, המכשיר שיותקן בתוך ביתכם יצלצל.

במידה ותבחרו שלא לענות לאותו אדם, תוכלו להשתיק במהירות את הצלצול,

אך במידה ותרצו לדעת במי מדובר – תוכלו להרים את השפופרת ולשוחח עימו ובכך להבין בעצם מי הוא האורח המדובר. בהנחה שתרצו להכניסו לשטח ביתכם, תוכלו ללחוץ על הלחצן המופיע במכשיר והשער האלקטרוני יפתח.

במידה ולא תתעניינו בכניסתו של אותו אורח בין בגלל שהוא אינו רצוי או בין בגלל שהוא לא מוכר – תוכלו גם לאחר הרמת השפופרת לטרוק אותה ולהמשיך לעסוק חזרה בעיסוקיכם.

לסיכום, באמצעות אינטרקום לבית פרטי תוכלו לשהות בביתכם הוא משכנכם ללא כל חשש מאורחים לא קרויים ובלתי רצויים. בכך גם תוכלו לשפר את מערך האבטחה של הבית ולמנוע לא מעט פריצות וגנבות אפשריות.

ענק המיגון והתקשורת, שירותים תיקון, והתקנת ,אינטרקום ביתי ובית פרטי. רחובות נס ציונה באר יעקוב ראשון לציו