אינטרקום

בס"ד. אינטרקום לשער כניסה-בית פרטי

רחובות, נס ציונה, באר יעקוב, ראשון לציון, גדרה, יבנה, כולל תיקון, התקנה ושירות טכנאי.

מערכת אינטרקום משמשת כשוער ושומר לבית שלכם. רק בעזרת האינטרקום תוכלו לשלוט במי נכנס אליכם לבית ולעסק. המערכת נותנת לכם את האפשרות למקב, רישום ותיעוד של כל האנשים המבקרים אצלכם בבית ובמשרד.

היום ישנו מגוון ענק של מערכות אינטרקום ומקודדים . המערכות נהיו עד כדי כך מתוחכמות שהיום ניתן לשלב באינטרקום מקודדים וטלפוניה ביתית, ניתן לפתוח את השער על ידי לחצנים במכשיר האינטרקום עצמו ללא הצורך לגשת לדלת או לשער.  האפשרות הנוספת היא לסנכרן את מערכת האינטרקום עם הטלפון בבית, במקרה כזה לא יהיה בכלל צורך בשפופרת של האינטרקום. הצלצולים והתמונה מהשער יגיעו ישירות למכשיר הטלפון.

אינטרקום לשער כניסה

באינטרקום לשער כניסה רצוי מאוד תכנון מראש ותאום אם מתקין השער וטכנאי האינטרקום שיאפשר לנו לתאם פאנל החיצוני של אינטרקום לשער ולתאם שצינור התשתית של האינטרקום לשער יונח בקרבת קורת משקוף השער או בתוכה. אינטרקום לשער כניסה הינו מרכיב חשוב בבית פרטי. יש לתאם גוון צבע בין השער לפאנל האינטרקום כדי שמבחינה אסטטית צבע האינטרקום לשער הכניסה יהיה תואם. מומלץ לקחת בחשבון את מידות פאנל האינטרקום  לשער הכניסה על מנת שיותקן בשער בדיוק במידות הנכונות וכך יראה אסטטי. כיום יש מגוון רחב של מערכות אינטרקום לשער כניסה הכוללות אינטרקום וידיאו טלביזיה, אינטרקום אם מתאם טלפון ואינטרקום שפרפרת. בענק המיגון ישמחו לתת יעוץ חינם עבור אינטרקום לשער כניסה.

מערכות אינטרקום וידאו

מערכות אינטרקום נכנסו לחיים שלנו בעקבות התגברות תופעת האלימות בחברה. אם בעבר היה ניתן להסתפק במערכת אינטרקום רגילות של שפופרת בתוך הבית, שבעזרתה ניתן לענות למי שנמצא בכניסה ולפתוח את השער, כיום כבר לא ניתן להסתפק בזה. על מנת לתת מענה שלם יותר, שנותן שליטה טובה יותר על הנכנסים והיוצאים משטח הבית, אין ברירה אלא להשתמש באינטרקום וידאו.

אינטרקום וידאו הוא אותה מערכת האינטרקום, כאשר ההבדל הוא שניתן לראות מתוך הבית, מי נמצא בכניסה ורק בהתאם לזה לפתוח או לא. כמובן שהמערכות המתוחכמות של היום, מאפשרות את כל הנוחות הטכנולוגית של חיבור האינטרקום לטלפון הביתי או אפילו לטלפון הנייד, אבל העיקרון הוא זהה, להגביר את איכותם של הסדרי האבטחה של הבית או העסק.

מערכות אינטרקום בענק המיגון

בחברת ענק המיגון והתקשורת אנחנו מתמחים בהתקנה והתאמה של מערכות אינטרקום לכל בית ומשרד. השלב הראשון בכל תהליך של רכישת מערכת אבטחה לבית הוא ייעוץ של מומחה מערכות מיגון. הסיבה שכל כך חשוב להתייעץ עם מומחה מערכות אבטחה היא שלפעמים מה שאנחנו רוצים זה לא באמת מה שאנחנו צריכים. הרבה פעמים קיימת נטייה בקרב בעלי בתים ועסקים לבחור את המערכות היקרות ביותר, כאשר הן לאו דווקא המתאימות ביותר.

יועץ של חברת ענק המיגון והתקשורת ישמח לעבור איתכם על הצרכים של הבית או של העסק ולהתאים לכם מערכת אבטחה כוללת, שתיתן מענה בטחוני שלם וכולל לנכס שלכם. אנחנו תמיד מתחשבים במחיר המתאים ללקוח מתוך שאיפה ליצור סינרגיה בין הצרכים לבין עלות ריאלית.

מגוון אינטרקום לשער כניסה

היום בשוק יש מגוון של מערכות אינטרקום לבית פרטי ובניין יש חברות מובילות בשווקים הבנלאומי.

כגון אינטרקום פאל ווינטק שיש לו היום אינטרקום אם מקודד לבית פרטי אינטרקום טלביזיה לבית פרטי ובניין מדהים ביופיו.

גיגה טק היא אחת החברות המובילות באינטרקום מצלמה לבית פרטי מגוון טכנולוגיה בשני גידים רזולוציה גבוה במיוחד אמינות מערכת מאוד דקורטיבית קלה מאוד למשתמש אינטרקום זה נועד לבית פרטי.

אינטרקום לוגיפון תוצרת הארץ ישננן היום מרכזיות ומתאמי טלפון לבית פרטי מעולים אינטרקום כחול לבן ממש גאווה ישראלית נתן לשלב במערכת אינטרקום זו גם מקודד דיגיטאלי.אינטרקום לוגיפון אמין מאוד וידוע מאוד ותיק וגם אם שירות מעולה.

אינטרקום לבית פרטי תאדור הוא אחד ממערכות האינטרקום המוכרות בישראל יש בו יחידות ופנלים חיצוניים מובנים אם תאורה וצג יפה . ברובם הם מתכתיים מסיבים מאוד יפים לא פחות משאר  משפחת אינטרקומים לבתים פרטיים ווילות בעל יכולות שליטה טלפונית נחשב למערכת מאוד אמינה.

התקנת מערכות מיגון

כמו בכל נושא אחר, אנחנו מדגישים את החשיבות של ביצוע ההתקנה על ידי מתקין אינטרקום מוסמך. החשיבות של עבודה עם חברה שמעבירה את עובדיה הדרכות והסמכות בכל הדברים החשובים בתחום האבטחה והמיגון היא קריטית. נציג התקנות ללא הסמכה המתאימה לסוג המערכת שהוא מתקין, יכולה לגרום נזק לטווח הארוך ולעשות עבודה ירודה בפריסה והתאמה של מערכות אינטרקום לבית פרטי ואבטחה בכלל.

בענק המיגון, כל העובדים עברו את כל ההסמכות הדרושות, על מנת להתמחות בהתקנה של המערכות, איתן אנחנו עובדים. אנחנו מאמינים שעבודת אבטחה מתחילה בפרטים הקטנים, לכן עושים כל מאמץ כדי לתת את השירות הטוב ביותר. אז אם אתם מחפשים מתקין או טכנאי  אזעקה ואינטרקום באזור רחובות רמלה נס ציונה ראשון לציון גדרה כולל תיקון אינטרקום ואזעקה אז …. טכנאי אזעקה אינטרקום ומצלמות אבטחה בדרך…