מערכת מצלמות ביתית

בס"ד מערכת מצלמות ביתית

 

אחד הכלים החשובים והטובים ביותר הקיימים כיום בשוק על-מנת לשפר את מערך האבטחה של הבית הוא מערכת מצלמות ביתית אשר באמצעותה נוכל לחזות בכל זמן נתון בשטחי הבית הפנימיים והחיצוניים.

אל לנו לזלזל חס וחלילה באפשרות כי ביתנו עלול להישדד או להיגנב. מדינת ישראל איננה יוצאת דופן בנושא הפשיעה ולמורת רוחנו האחוזים רק גדלים מיום ליום – ועל כן גדל הצורך הרב לשפצר ולשפר את מערך האבטחה של ביתנו הפרטי, בית העסק שלנו או בניין המגורים.

לפני שאנו נגשים לרכוש מערכת מצלמות ביתית אנו צריכים לעשות מחקר קטן עם עצמנו ולהבין בדיוק לצורך אילו שימושים אנו נזקקים למערכת, הנושאים עליהם אנו חייבים לעמוד על-מנת לבצע רכישה מוצלחת הם בקצרה:

  • כמות המצלמות אשר מערכת המצלמות הביתית תכלול – נצטרך לעבור על כל שטח הטריטוריה בביתנו ולהחליט היכן חשוב להציב מצלמה – באזור דלת הכניסה והחלונות, החצר והגינה, המרפסת, המחסן, המוסך ושאר חלקים פנימיים בבית.
  • לאחר שעמדנו על נושא הכמות, חשוב שנחשוב האם אנו מעוניינים לרכוש רק מצלמות חיצוניות (אשר תצטרכנה להיות עמידות במים מפני גשמים ופגעי מזג האוויר), או שמא אנו מעוניינים להתקין גם מערכת מצלמות ביתית פנימית אשר תיתן לנו פיקוח מלא על הנעשה גם בתוך הבית.
  • מלבד הכמות והסוג, נצטרך להחליט האם אנו מעוניינים כי המצלמות תהיינה גלויות לכל ותשדר – "לפה לא מומלץ להתקרב", או שמא אנו מעדיפים דווקא כי הן תהיינה נסתרות ובכך נוכל "לתפוס על חם" שודדים וגנבים אשר לא יוכלו לשבש את המצלמות כי לא יהיו מודעים אליהן.
  • ישנה מערכת מצלמות ביתית אשר המצלמות בה גם כוללות אפשרות שמע ומכניסות מימד ווקאלי לכל עניין הפיקוח – יכול להיות מאוד שימושי בהרבה מאוד מקרים – נצטרך לשקול האם במקרה שלנו, האופציה הזו חשובה.

באמצעות התקנת מערכת מצלמות ביתית פשוטה שאיננה ארוכת יותר מכמה שעות – תוכלו להיות בפיקוח ובקרה תמידיים על רכושכם ובני ביתכם ובכך תוודאו שלא יאונה להם כול רע. אל תנסו לחסוך על חשבון בטיחותכם ובטיחות ילדיכם.

אנו בענק המיגון והתקשורת נספק לכם שירות זה באזורים:רחובות, נס ציונה,ראשון לציון, גדרה , יבנה , באר יעקוב,שפלה מרכז.