תיקון אזעקה.

בס"ד תיקון אזעקה לבית ענק המיגון והתקשורת ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.8 באמינות השירות.

כיום, כמעט אין בית פרטי, בית עסק או משרד בארץ שאין בו מערכת אזעקה כלשהי. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה: מערכת אזעקה מעלה את תחושת הביטחון האישי וזה ידוע שהיא יכולה למנוע חדירה של גורמים לא רצויים שבאים עם מטרות זדוניות בזמן שאין אף אחד שנמצא בנכס, או במקרה שמדובר על בית פרטי כאשר דיירי הבית ישנים.

יותר מכך, כיום רוב חברות הביטוח מחייבות את בעלי הכנס, להתקין מערכות אזעקה, על מנת שיחייבו אותם. בנוסף לכך, במידה ויש מערכת אזעקה פרמיית הביטוח יורדת משמעותית. כך, שבהחלט כיום אין ממש מנוס מהתקנתה של מערכת אזעקה. עם זאת, למרות שמדובר על מערכת חשובה, כמובן שכמו כל מערכת שמכילה רכיבים אלקטרוניים שונים, גם הם עשויים לסובל מתקלות שונות הדורשות תיקון.

תקלות נפוצות

יש מספר סוגים של תקלות נפוצות במערכת האזעקה. לדוגמא, בעיה בפאנל השליטה של המערכת, בעיה בגלאים של המערכת (התראות שווא רבות), בעיית תקשורת בין הגלאים לבין פאנל השליטה וכדומה. התקלות לרוב קורות בגלל בלאי של החומר, גלאי שיוצא משימוש וכבר אינו עושה את עבודתו ועוד.

באופן כללי, חשוב לציין, כי לכל תקלה במערכת האזעקה חשוב להתייחס ברצינות, גם אם התקלה נראית פשוטה יחסית, שכן מספיק שחלק אחד של מערכת האזעקה יהיה תקול, וכך בעצם תהיה בעיה יחסית בהגנה על הנכס. לכן חשוב מאוד לטפל בתקלה בהקדם. כמובן שמי שצריך לטפל בתקלות הינו טכנאי מערכות אזעקה.

עלות התיקון , כמובן משתנה בהתאם לתקלה עצמה. אולם חשוב לזכור, כי "הזול עולה ביוקר". כלומר אם בוחרים לחסוך על תיקון התקלה ולסמוך בעיקר על המזל, במידה וחלילה מתרחשת פריצה לנכס, תמיד תשאל השאלה מדוע התקלה לא טופלה, שכן עוגמת הנפש יכלה להימנע ודי בקלות.

לבחור את הטכנאי הנכון

כאשר יש צורך בטכנאי שיטפל במערכת האזעקה, חשוב מאוד לבחון את האמינות והמקצועיות של הטכנאי. לבדוק האם הוא פועל באישור של משרד המשפטים לדוגמא. אל תתביישו לבקש המלצות ולבדוק לדוגמא האם יש לו אתר אינטרנט ולראות פרויקטים שונים שכבר בוצעו על ידי הטכנאי.

במידה ופונים לטכנאי, מומלץ לציין בפניו באיזה מערכת אזעקה מדובר על מנת שיוכל לתת לכם הערכה כללית של תיקון המערכת. כמו כן לנסות ולתאר באיזה תקלה מדובר. במידה ואתם לא יודעים, טכנאי מקצועי ידע לזהות במהירות באיזה מערכת מדובר ובהתאם להיערך לתיקון של מערכת האזעקה. תיקון מערכת אזעקה לבית או טכנאי מערכת אזעקה לבית פימה פרדורקס עורב ועוד מגוון רחב באזור רחובות, נס ציונה, ראשון לציון, באר יעקב, החלפת סוללה מצבר מערכת אזעקה ויסוניק. אישור תקינות מערכת אזעקה במודיעין, שוהם, מכבים, רמת שרון, הרצליה, תיקון טכנאי מערכות אזעקה קרית אונו, נווה מונוסון, נשמח לשלוח איש שירות מוסמך לתקן את מרכת האזעקה לבית.

אם אתם עומדים בפני תיקון של מערכת האזעקה שבנכס שלכם, אנחנו בחברת ענק המיגון והתקשורת נשמח להעניק לכם את השירות הדרוש לכם באופן המקצועי והאמין ביותר שאתם מסוגלים לחשוב עליו. חברת ענק המיגון והתקשורת מעסיקה צוותים מקצועיים של טכנאים שמאחוריו מאות לקוחות מרוצים שקיבלו את השירות האיכותי של החברה. החברה מעניקה שירות בעיקר באזור המרכז והדרום במחירים הטובים ביותר בשוק.