מערכות אינטרקום לבית

מערכות אינטרקום

בס”ד מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום לבית היא  היום אחת המערכות הבסיסיות לכול בית פרטי היום מכוון שיש בא שני היבטים , האחד הוא שומר הסף של הבית מכוון שביתנו יוכל להישאר פתוח אבל לא פרוץ, השני הוא תקשורת מלאה בין שער הכניסה לבית לבין הדייר המתגורר בבית ולמנוע התרדות שווא , ישנו  היום מגוון עצום של מערכות אינטרקום לבית אשר נותנות לנו את הפתרון האפשרי לכול כיס ,או לכול רצון אשר יספק לנו את ההבטחה המקסימאלית למיגון ביתנו במערכת אינטרקום מתקדמת ביותר.

מערכת אינטרקום בסיסית לבית: מערכת זו מאפשרת לנו לשוחח אם האורח אשר מגיע אל ביתנו ואנו נוכל לפתוח לו את שער הכניסה לבית על ידי לחיצת כפתור אשר שוכן בשפרפרת האינטרקום של הבית. מערכת אינטרקום זו בנויה מפנל חיצוני מוגן מים  ספק כוח שפרפרת וכמובן מנעול חשמלי אשר בזמן הזמנת השער לבית פרטי אתם צריכים לעדכן את המסגר על כוונתכם להתקין מערכת אינטרקום שידאג מראש לקבע מנעול חשמלי במשקוף השער זה עניין אסטטי חשוב מאוד.

תמונה

מערכות אינטרקום משופרות לבית: מערכות אינטרקום הללו הן מלאות אופציות אשר יסיעו לנו לשליטה מלאה על הבאים על ביתנו . ישנו היום מבחר עצום של חברות מובילות בתחום אשר מספקות לנו את מערכות התקשורת ברמה גבוה מאוד. מערכות אינטרקום אלו ניתנות לשילוב אם המון אביזרים נלווים  כמו מצלמה, מוניטור, חיבור רשת הטלפונים של הבית ,ואף מקודד לפתיחת דלת, מערכות אינטרקום אלו הן מעט יקרות אך משתלמות אנו בענק המיגון והתקשורת טכנאים ,ומתקינים, מערכות אינטרקום מסוגים אלו במחירים שווים לכול כיס אנו נשתדל לתת את מיטב מערכות אינטרקום לבית במחיר אטרקטיבי.

תמונה

תשתיות למערכות אינטרקום: רצוי מאוד לפני בנית הבית להכין תשתית מראש למערכת אינטרקום אשר תכלול צינור ממשקוף שער הכניסה של הבית ישירות לארון תקשורת אשר בו יהיה הריכוז של הטלפוניה והתקשורת של הבית. בארון התקשורת של כול בית פרטי רצוי {חובה} נקודת חשמל אשר תספק מתח לאינטרקום ולמודמים למינהם רצוי לדעת דברים אלו לפני בנית הבית לכן צוות ענק המיגון והתקשורת נותן תזכורות לכול תחומי מערכות מתך נמוך באתר זה אנו דואגים מאוד שאף אדם לא יעשה טעויות בבנית הבית הפרטי שלו לשם כך אנו נתן את מיטב המידע כי אנו יודעים טוב מאוד בסיום הבניה אם שככנו משהוא קטן זה נהיה סיפור גדול.אנו בענק המיגון והתקשורת מספקים תיקון והתקנת מערכות אינטרקום נשמח לתת שירות באזורים הבאים : רחובות, נס ציונה, ראשון לציון, יבנה, גדרה, באר יעקוב, רמת שרון, מרכז, שפלה , והמושבים , נשמח לתת שירות……..