אינטרקום ביתי

 בס"ד: ענק המיגון ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.8 באמינות השירות.

אם בבתי משותפים זה כלל לא נדיר למצוא מערכת אינטרקום בכניסה לבניין, אז ניתן להגיד את אותו הדבר על בתים פרטיים. הסיבה לכך הינה מאוד פשוטה: מערכת האינטרקום הביתית מאפשרת לכל מי שנמצא בתוך הבית לשלוט על שער הכניסה ולהחליט מי הוא מעוניין שייכנס לתוך שטח הבית ומי לא מבלי בכלל לבוא במגע כלשהו אתו, כך שבתוך הבית נוצרת לה שכבת אבטחה נוספת. דבר נוסף שמאפשרת מערכת האינטרקום כיום, הנה ליצור קשר בין הדיירים השונים שנמצאים בתוך הבית.

מדוע להתקין בכלל אינטרקום ביתי?

ניתן להגיד כי למערכת אינטרקום ביתי יש מספר יתרונות אותם כדאי לקחת בחשבון. ראשית, היתרון המרכזי הוא כפי שציינו שמדובר על שכבת אבטחה נוספת של הבית. ברגע שמישהו מעוניין להיכנס לתוך הבית, יש מקבלים התרעה על כך. ניתן לשוחח עם אותו אדם ואף ולראות אותו במידה ומותקנת מצלמה במערכת האינטרקום ולאחר מכן להחליט האם לאפשר לו להיכנס לשטח הבית או לא. כיום הסינון הזה, מעניק לא מעט ביטחון לדיירי הבית.

יתרון נוסף, כפי שצוין, הינה זאת שמאפשרת לדיירי הבית לתקשר אחד עם השני באמצעות מערכת האינטרקום. מדובר בעיקר עבור בתים גדולים יחסית. אפשרות שכזאת מייתרת את הצורך בשימוש בטלפונים סלולאריים או גם לחילופין בצורך שתהיה קליטה על מנת שדיירי הבית יוכלו לתקשר אחד עם השני.

 

איך לבחור מערכת אינטרקום?

ראשית, בטרם הבחירה של מערכת האינטרקום, חשוב תמיד לזכור כי מדובר על מערכת שמיועדת להוסיף לבית הפרטי שכבת הגנה נוספת ופחות את אמצעי תקשורת תוך ביתי. המטרה היא לבחור מערכת שתספק רכיבים איכותיים שיאפשרו שליטה מתמדת בשער הכניסה לבית.

כיום יש כבר מערכות אינטרקום מתקדמות, עם רכיבי שמע איכותיים וכן גם מצלמות לרבות כאלו עם ראיית לילה, המאפשרות להבין באופן מהיר מאוד מי נמצא בשער ומעוניין להיכנס לשטח של הבית. כמובן שהכל גם שאלה של תקציב, שכן ככל שהמערכת הינה מערכת מתקדמת יותר אז באופן טבעי המחיר שלה יהיה יקר יותר.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון, זה את כמות שלוחות האינטרקום שרוצים להתקין בתוך הבית. ברוב המקרים בממוצע יש 2 כאלו: אחת שנמצא באזור המגורים (כלומר הסלון, ליד דלת הכניסה וכדומה) ואחת שנמצאת בחדר ההורים. במידה ובבית יש מרתף, חדר עבודה או עליית גג מומלץ גם לחשוב עליהם כעל מקומות שבהם רוצים להתקין שלוחה של אינטרקום בעיקר מפאת נוחות וכמובן שליטה.

רצוי מאוד, שאת מערכת האינטרקום שבחרתם יתקין טכנאי מוסמך ואמין שברשותו רישיון של משרד המשפטים, שכן ככל שההתקנה של המערכת תבוצע טוב יותר, כך אורך החיים של המערכת יהיה ארוך יותר.

אם אתם מעוניינים בהתקנה מקצועית ואיכותית של מערכת אינטרקום ואף מעוניינים להתייעץ עם גורם מקצועי בנושא, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לחברת ענק המיגון והתקשורת ואנחנו מבטיחים לספק לכם את השירות הטוב ביותר עם המחירים הטובים ביותר בשוק. נשמח להעניק את  השירות הטוב ביותר ללקוחות באזור המרכז והדרום. שירות טכנאי תיקון והתקנת אינטרקום ביתי ברחובות, נס ציונה, ראשון לציון, יבנה, גן יבנה, גדרה, באר יעקב, גם תיקון התקנה וטכנאי אינטרקום ביתי ברמת שרון, הרצליה, קרית אונו, מודיעין, מכבים רעות, שוהם, מגוון רחב של מערכות אינטרקום ביתי של המותגים פאל ווינטק שפורפרת אינטרקום לוגיפון פאנל אינטרקום תאדור פרמקס טכנאי תיקון והתקנת אינטרקום אמונות מעל כולם.

כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו, ויגיע אליכם צוות טכנאים מקצועי שיוכל להעניק לכם ייעוץ באשר לבחירת המערכת המתאימה לכם וכמובן לאחר מכן תותקן המערכת בביתכם.