אזעקה לבית פרטי

 בס"ד

אזעקה לבית פרטי, ענק המיגון והתקשורת ברישיון משרד המשפטים דירוג 9.8 באמינות השרות.

כיום, אין ספק שלא מעט אנשים שחיים בבתים פרטיים לא ישנים טוב בלילה ולא בגלל בעיות בריאותיות. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה: רמת הביטחון האישי והתחושה כי אכן לגמרי מוגנים בבית בין אם נמצאים בו או לא היא כבר לא גבוהה לצערנו לאור המשבר האמון החריף שבין הציבור למשטרת ישראל. כמובן שבלי קשר לכך, שיש גל פריצות בשכונה, תמיד התחושה היא לא נעימה ורוצים לצמצם כמה שיותר את הסיכויים שדבר כזה יקרה חס וחלילה.

אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם פריצה אפשרית לבית היא אזעקה לבית פרטי. כיום זה אפילו נפוץ מאוד בקרב בתים פרטיים, וכמעט שאין בית פרטי שאין בו מערכת אזעקה. באופן כללי, לפעמים מערכת אזעקה נדרשת על ידי חברת הביטוח והדבר אף עשוי להקטין את גובה הפרמיות החודשיות על ביטוח הבית.

קצת על מערכת אזעקה

המטרה של מערכת אזעקה, היא כמובן להתריע בפני כניסה של גורמים לא רצויים לבית כאשר בעלי הבית לא נמצאים בו או לחילופין כאשר הם ישנים. מערכת האזעקה בנויה כך שהיא מורכבת ממערכת בקרה מרכזית, מגלאים וכן מפאנל הפעלה.

הגלאים השונים של מערכת האזעקה פזורים ברחבי הבית ומחוץ לבית, וכאשר הם מאתרים תנועה במידה והמערכת דרוכה הם שולחים אותות למערכת הבקרה המרכזית. דבר זה גורם להפעלה של מערכת האזעקה והפעלת הצופרים וצלילים בסאונד גבוהה המתריעים מפני כניסה של גורם לא רצוי לתוך הבית.

במידת הצורך ניתן לחבר את מערכת האזעקה אל הטלפונים הסלולאריים של בעלי הבית, ואל מוקד הביטחון. במידה ויש חשש אמתי לפריצה ניתן להזמין את המשטרה באופן מידי.

מה עוד אפשר לדעת על מערכת אזעקה?

ראשית, יש שני סוגים של גלאים: גלאי נפח וגלאי תנועה. טכנאי אזעקות מקצועי ובעל ידע אילו גלאים להתקין ואיפה, על מנת שכל הבית יאובטח בצורה טובה על ידי מערכת אזעקה, וכל ניסיון כניסה של גורם לא רצוי לבית יאותר במהירות על ידי מערכת האזעקה.

לכל מערכת אזעקה, יש פאנל הפעלה דרכו דורכים את מערכת האזעקה באמצעות קוד. כמובן שכדאי שהקוד יהיה קשה לזיהוי וידוע רק לבעלי הבית (לרוב יש קוד דריכה וקוד שחרור). מומלץ לעיתים גם לשנות את הקוד.

כמו כן, רצוי מאוד, להתקין בבית מערכת אזעקה טובה ואיכותית. כיום המרוץ מול הגנבים הוא בגדר חתול ועכבר, והם כבר יודעים להתגבר על מערכות אזעקה פשוטות. לכן, חשוב מאוד להקשות עליהם באמצעות רכישה של מערכת איכותית.

מי מתקין את מערכת האזעקה?

מערכת האזעקה מותקנת על ידי טכנאי שמוסמך לכך ולו יש את אישורו של משרד המשפטים. הטכנאי יכול גם לייעץ בהתקנת המערכת, להתקין אותה ובמידת הצורך לתקנה. רק טכנאי מיומן, מקצועי ובעל ניסיון יוכל לדאוג כי תשנו טוב בלילה.

אזורי שרות התקנה תיקון טכנאי מערכת אזעקה לבית פרטי מגוון רחב של מערכות אזעקה פרדוקס מערכת אזעקה פימה עורב ויסוניק. ברחובות, נס ציונה, יבנה, הרצליה, רמת שרון, כולל איש שירות טכנאי מערכות אזעקה ויסוניק פימה פרדוקס עורב החלפת סוללה מצבר למערכת אזעקה. טכנאי אזעקות במודיעין, שוהם, קרית אונו, ראשון לציון, שפלה מרכז טכנאי אזעקות מנוסה ואמין….

אם תפנו אלינו, לענק המיגון והתקשורת, נדאג להעניק לכם את השירות המקצועי ביותר, האדיב ביותר והטוב ביותר שתוכלו למצוא בתחום. החברה מעסיקה צוות מיומן של טכנאים והיא פועלת באזור המרכז וכן גם באזור הדרום. אנחנו נעמוד לרשותכם בכל בעיה או בקשה עם המענה האיכותי ביותר ובמחירים הוגנים. אל תסמכו על הגורל במקרים הללו.